با روبازی آشنایی نداری؟​

معرفی


روبازی
یک مرجع بازی رومیزی، مافیا، اتاق فرار و تالار گفتگو برای علاقه مندان این حوزه است و قراره اینجا شبکه‌ی اجتماعی بردگیم بازا، پلیرها، گرداننده‌های مافیا و اسکیپ رومرها باشه. ما با استفاده از پایگاه اطلاعاتی بزرگ و در حال رشد، خود را به به‌روزترین مکان برای دریافت اطلاعات بازی تبدیل کرده‌ایم! عضویت شما در  روبازی هیچ هزینه ای نداره و تعامل با شما افتخار ماست. شما با به اشتراک گذاشتن نظرات و مطالبتون می‌تونید به ما کمک کنید. مطالب شما به اسم خودتون در سایت منتشر میشه.

کارها و اهداف

اینجا به شما یاد می‌دیم بازی ها را چگونه انجام بدید، دفترچه‌ راهنمای بازی‌ها را به زبان فارسی در اختیارتون می‌ذاریم، به نقد و بررسی بازی‌ها می پردازیم، از ویدئوها و تصاویر مختلف استفاده می‌کنیم، مقالات، یادداشت‌ها و پادکست‌های مرتبط را با شما به اشتراک می‌ذاریم، توضیحات مختلف و آموزش‌هایی در رابطه با مافیا و اسکیپ روم می‌ذاریم و سعی می‌کنیم مقالات خفن و کاربردی رو براتون فراهم کنیم.

خیلی خلاصه و مفید قراره اینجا دور هم کلی کیف کنیم و چیز یاد بگیریم و چیزایی که بلدیم رو به بقیه یاد بدیم، به بهونه‌ی بازی‌های رومیزی کنار هم باشیم و با هم دیگه تعامل داشته باشیم.

تیم روبازی

محمد جواهری

محمد زمانی

محمد صادق زمانی

حسن مستحسن

رامین عظیمی

سید فرزان فخرایی

با روبازی در تماس باشید

ایمیل

info@roobazi.ir

واتساپ

۰۹۰۳۲۲۲۸۸۴۶

Call center-bro