ایشتار (۲۰۱۹)

امتیاز
۷٫۶

Ishtar: Gardens of Babylon یا ایشتار: باغ های بابل نام بازی استراتژیک و زیبا از طراح مشهور برونو کاتالا با همکاری ایوان سین می باشد. قوانین این بازی بسیار ساده و روان بیان شده است. با این وجود، همین چند قانون ساده پیچیدگی و محدودیت های زیادی برای بازیکنان در حین بازی ایجاد می کند، به طوری که بازیکنان برای هر انتخاب و انجام عمل باید تمامی جوانب را در نظر بگیرند.

تعداد بازیکن
۴ - ۲ نفره
۴۵ دقیقه
شرایط سنی بازی
۱۴+ سال
۲٫۳۵ از ۵

طراح بازی: برونو کاتالا – ایوان سینگ

نوع بازی: استراتژی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

Ishtar: Gardens of Babylon یا ایشتار: باغ های بابل نام بازی استراتژیک و زیبا از طراح مشهور برونو کاتالا با همکاری ایوان سین می باشد. قوانین این بازی بسیار ساده و روان بیان شده است. با این وجود، همین چند قانون ساده پیچیدگی و محدودیت های زیادی برای بازیکنان در حین بازی ایجاد می کند، به طوری که بازیکنان برای هر انتخاب و انجام عمل باید تمامی جوانب را در نظر بگیرند. بازی در ظاهر آرام به نظر می آید ولی هنگام بازی متوجه خواهید شد که بازی حریفان، تاثیر مستقیم و گاهی مخرب بر بازی شما خواهد داشت. درون جعبه بازی دو دفترچه وجود دارد که برای انجام بازی مطالعه هر دو لازم است.

توضیح بازیتوضیح بازی:

ایشتار بازی ای است که شما در آن نقش یک باغبان را با هدف تبدیل کویر خشک به باغ های معلق گمشده بابل بازی می کنید. برای انجام مأموریت خود، باید گل هایی بکارید و اگر آن ها را به خوبی روی زمین قرار دهید، می تواند به شما در جمع آوری سنگ های قیمتی و فعال کردن اقدامات کمک کند. برای خرید و کاشت درخت (که ارتباط بین دو گلزار را مسدود می کند و همچنین به شما امتیاز می دهد) یا فعال سازی مهارت (مانند گرفتن دو امتیاز بیشتر برای هر کارت Tree در پایان بازی)، جمع آوری سنگ های قیمتی بخش بسیار مهمی از بازی خواهد بود. جواهرات را قبل از حریفان خود بیابید، دستیاران را به خدمت بگیرید و آن ها را برای کسب امتیاز در گلزار هایی که ایجاد کرده اید بفرستید، دیگران را مسدود کنید. به فکر ارتقا مهارت های خود باشید، اگر می خواهید در پایان بازی به بهترین باغبان تبدیل شوید.

مکانیسم بازیمکانیسم‌ها:

افتخارات بازیمهم ترین افتخارات:

۲۰۲۰ برنده جایزه بهترین بازی استراتژیک جدید از دید داوران جشنواره بازی انگلستان (UK Games Expo)

 

دانلود فایل های بازی:

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *