راهنمای فارسی gloobz

گلوبز (۲۰۱۴)

امتیاز
۶٫۵

همه آنها را بگیرید! Gloobz موجوداتی شایان ستایش هستنداما هر کجا که می روند می توانند ویرانگری کنند – به سرعت با آنها مقابله کنید! با توجه به اعلام نوبت، گلوبزی را که شکل و رنگ آنها کمترین یا بیشترین مقدار را در کارت بازی نشان می دهد بر اساس دستور قبلی بردارید.

تعداد بازیکن
۶ - ۲ نفره
۲۰ دقیقه
شرایط سنی بازی
۶+ سال
۱٫۰۷ از ۵

طراح بازی: الکساندر دوقوآ

نوع بازی: دورهمی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

همه آنها را بگیرید! Gloobz موجوداتی شایان ستایش هستنداما هر کجا که می روند می توانند ویرانگری کنند – به سرعت با آنها مقابله کنید! با توجه به اعلام نوبت، گلوبزی را که شکل و رنگ آنها کمترین یا بیشترین مقدار را در کارت بازی نشان می دهد بر اساس دستور قبلی بردارید. هر شکل صحیح ۱ امتیاز را به همراه خواهد داشت، (به جز مگا گلوبز که داستان خاص خود را دارد) اما در صورت خطا، یک امتیاز منفی عایدی شما خواهد بود. کارت های ویژه با خرابکاری شادی آمیخته می شوند. از عقل و حرکات خود استفاده کنید تا این موجودات خنده دار را قبل از رقبای خود بگیرید!
این بازی برای افزایش سرعت عمل، بهبود انعطاف پذیری شناختی نیز استفاده می شود. یک بازی دورهمی و دوستانه و سرگرم کننده که قبل از بازی بهتر است ناخن های خود را بگیرید و ساعت و انگشتری در دست نداشته باشید! باید سریع باشید ولی به سلامت دستان دوستانتان نیز کمی فکر کنید!

توضیح بازیتوضیح بازی:

بازیکنان در Gloobz قبل از اینکه دیگران بتوانند چیزهای درست را از میز بردارند، باید عمل کنند. هفت عروسک پلاستیکی در وسط میزی بازی وجود دارد: سه قوطی رنگی (آبی ، قرمز ، زرد) ، سه عدد عروسک شکل (مثلثی ، مربع ، گرد) و یک گلوب رئیس (مگا گلوب) که همه رنگ ها و اشکال است!
در یک نوبت ، یک بازیکن یا “بیشتر” یا “کمتر” را اعلام کرده ، سپس کارت بالایی دسته ی کارت ها را رو می کند. بسته به آنچه که گفته شده است، بازیکنان برای بدست آوردن مواردی که با رنگ و شکل بیشتر (یا کمتر) مطابق با کارت رقابت می کنند و برای هر مورد به درستی برداشته شده، یک امتیاز کسب می کنند. اگر ذره بین بر روی کارت ظاهر شود، بازیکنان می توانند هر چیزی را که می خواهند بگیرند. اگر رئیس ظاهر شد، فقط او را بگیرید! با این کار سه امتیاز کسب خواهید کرد! تعداد امتیازات لازم برای برنده شدن به تعداد بازیکنان بستگی دارد.

مکانیسم بازیمکانیسم‌ها:

افتخارات بازیمهم ترین افتخارات:

۲۰۱۴ نامزد بهترین بازی ودکان گلدن گیک (Golden Geek)

2019 بازی توصیه شده اشپیل

دانلود فایل های بازی:

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *