امین بیجاری

امین بیجاری

امین رو نه به خاطر سیمای متفاوتش بلکه به خاطر مدل بازیش همه دوست دارند! محاله مافیا دوست داشته باشین و امین رو دوست نداشته باشین! اون چیزایی رو می فهمه که وقتی بیان می کنه ، کمتر کسی می فهمه! امین شبیه هیچ کس نیست و هیچ کسی هم نمی تونه مثل اون باشه!

سال تولد: ۱۳۸۰

فعالیت کنونی: دن وی آی پی

 اینستاگرام امین

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

مافیامافیا از دید امین بیجاری


بنظرم مافیا درست ترین جایگزین برای خلأ های ذهنیمونه ، درسته که مافیا یه بازی گروهیه ولی تعصب آدم ها رو زمین می زنه. یاری که شو شده رو باید فروخت! همیشه پشت هم بودن جواب نیست با این که قشنگه پس در موردش بد فکر نکنید!
درست ترین تصمیم ها، هیچ موقع ثابت نیستند ، یه کاری که یه جایی بده ممکنه یه جای دیگه عالی باشه اصلا جذابیت مافیا به همین گرفتن این تصمیم ها واسه لحظات سرنوشت ساز بازیه!

شهروند بد بعضی وقت ها به صورت استاندارد از بازی خارج میشه پس اگه با رل شهروند مدام از بازی خارج می شین ، احتمالا یک سری استاندارد ها رو رعایت نمی کنین!

راستی تا یادم نرفته بگم، ادب توی بازی قطعا ارجحیت داره نسبت به بست پلیر بودن و عصبی کردن دیگران!

مافیا بازی کنیم که آروم شیم نه عصبی تر! مافیا باید حالمون رو خوب کنه و آدم بهتری از ما بسازه! در غیر این صورت داریم اشتباه بازیش می کنیم.

امین بیجاری

مهم ترین نکته اینه از نظرم که: هر فکتی رو هر پلیری بشینه جواب نیس؛ گاهی وقتا باید آدم به احساسش هم رجوع کنه

توضیح بازیامین بیجاری به روایت من:

توی دنیای تقلید کردن ها! درست وسط گردن گرفتن ها و عربده کشی ها، بر خلاف انتظار پلیری ظهور کرد که همه رو به تماشای مافیا امیدوار کرد! کسی که همیشه بازی رو از دید خودش تحلیل می کنه! نگران قضاوت بقیه در مورد صحبت هاش نیست! توی لایه ی دو و سه ی بازی چیزایی رو می بینه که خیلی ها بعد اینکه صحبت هاش رو شنیدند هم، نمی تونن ببینن!

امین فکت هایی میاره که اگه نایت طرف هم رو زده باشند ، نمیشه اینجوری فکت ساخت! اون به مواردی اشاره می کنه که فارغ از سایدش ، لذتمون از تماشای مافیا رو چند برابر می کنه!

امین تک تک معادله ها رو توی ذهنش داره و جوری پیچیده به راه حل می رسه که همه رو به وجد میاره! انگار که این کار توی خونشه!

یکی از دلایلی که من محمد جواهری بعد چند سال با مافیا آشتی کردم قطعا تو بودی، ممنونم بابت اینکه یادمون انداختی مافیا چقدر زیباست!

سه کلمه واسه توصیف آرین میشه : خوش فکت ، یگانه ، پیچیده

امین بیجاری

افتخارات بازی
مهم ترین افتخارات:


یک چهارم فصل یک شبکه نسیم
فینال جنگ ستارگان تهرانسر
۴ فینال معتبری تورنمنت های دن
گرداننده سوپرلیگ گرداننده های دون
۱ سال و هشت ماه حضور در دن

لینک بازی های امین بیجاری:

بازی ها بر اساس ترتیب نزدیک بودن زمانی مرتب شده اند.

ساید مافیایی:

ساید شهروندی:

نظر شما در مورد امین بیجاری چیه؟

شما می تونین نظراتتون رو این پایین برای امین بنویسید و یه یادگاری براش بذارید! واسه ارتباط با خود امین هم می تونین توی قالب بالای سایت، بزنین روی اکانت اینستاگرام و اون جا هم با امین بیجاری در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *