sepehr ghiasi

سپهر غیاثی

نمیشه از آسمان پر ستاره مافیای ایران صحبت کرد و اسمی از سپهر نیاورد. سپهری که خودش صاحب سبک هست و بازی رو از موضع بالا شروع می کنه! قیاس اون با بقیه کار اشتباهی هست چون اون سبک خاص خودش رو داره! اون مافیا رو اون جوری که بلده بازی می کنه نه اون جوری که بقیه انتظار دارند! تقابل با سپهر کار سختیه و خیلی واسه پیروزی باید زحمت بکشید.

سال تولد: ۱۳۷۶

فعالیت کنونی: دن پاسداران

اینستاگرام سپهر

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴ (از ۲ رای)

مافیامافیا از دید سپهر غیاثی

اینکه قدیمی ها می‌گفتند مافیا خود زندگیه شاید اولش واسه خیلی ها قابل درک نباشه ولی هر چقدر که بیشتر می گذره واقعا متوجه می شیم که واقعا مافیا خود زندگیه !

خانواده و رفقایی که تو مافیا پیدا می‌کنه آدم یا حتی افرادی که که شاید باشون به مشکل بخوره ، نمونه کامل زندگی تو قیاس کوچیک تره!
دوست دارم و خوشحالم که مافیا داره به سمتی میرعدکه دل کسی تو بازی نشکنه ؛ اونم فقط به خاطر بازی …

 

سپهر قیاسی

ما مافیا بازی می‌کنیم که حالمون خوب باشه و از روزمرگی به دور باشیم
مافیا برای من سپهر قیاسی خیلی ارزشمنده ؛ چون من رو ۵،۶ سال پیش از یه بحران عجیب نجات داد. شاید سوال پیش بیاد چطوری یه بازی می تونه یکی رو نجات بده ؛ در جواب همیشه گفتم آدمایی که اسمشون رو گذاشتم خونواده نجاتم دادند ؛ من اون رو تو مافیا پیدا کردم.

سپهر غیاثی

مافیا یه خونواده است ؛ خونواده ای که خود آدم انتخاب می کنه! واسه خونواده ام هر کاری می کنم!

توضیح بازیسپهر غیاثی به روایت من:

خیلی ها سپهر رو به خاطر سبک بازی هجومیش تحسین می کنند و اعتقاد دارند تیمی که سپهر رو داره بازی رو یک هیچ جلو شروع می کنه و سپهر بازی رو یک تنه در میاره! حقیقتی که وجود داره از نظر من ، با اینکه خیلی بازی سپهر رنگ تر از بقیه به نظر میاد ولی چه شهروند باشه چه مافیا ، سپهر به هم تیمی های خوبی احتیاج داره! هم تیمی که تایمینگ و حضور در بازی رو بفهمه بتونه مکمل خوبی باشه! 

سه کلمه واسه توصیف آرین میشه : ذکاوت ؛ خوش قلب و با استعداد

سپهر غیاثی

افتخارات بازی
مهم ترین افتخارات:


از سال ۹۶ بازی مافیا رو شروع کردم
از سال ۹۸ ار دن بلوار هم رسما گردانندگی رو شروع کردم
چندین و چند فصل لیگ ستارگان بودم
داوری چندین و چند تورنمنت تهران و شهرستان ها

لینک بازی های سپهر غیاثی:

بازی ها بر اساس ترتیب نزدیک بودن زمانی مرتب شده اند.

ساید مافیایی:

ساید شهروندی:

نظر شما در مورد سپهر غیاثی چیه؟

شما می تونین نظراتتون رو این پایین برای سپهر بنویسید و یه یادگاری براش بذارید! واسه ارتباط با خود سپهر غیاثی هم، می تونین توی قالب بالای سایت، بزنین روی اکانت اینستاگرام و اون جا هم با ایشون در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *