setare moslemi

ستاره مسلمی

ستاره ی مافیای ایران ، یا بذارید درست تر بگیم سوپر استار مافیای ایران، خانم مسلمی هستش! یه پلیر گفت و گو محور و اصطلاحا دیالوگ پذیر که همه چیز رو می بینه و به موقع وارد بازی میشه! مهم نیست چه دکی باشه اون همیشه موضع خودش رو داره ، موضعی که با داد و عربده بدست نیومده! با شخصیت و احترام و بازی های زیاد بدست آوردتش!

سال تولد: ۱۳۷۰

فعالیت کنونی: بازیکن

 اینستاگرام ستاره

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴ (از ۵ رای)

مافیامافیا از دید ستاره مسلمی


مافیا بازی می کنم که خودم رو بشناسم، ضعف هام رو شناسایی کنم و کمرنگشون کنم تا ازشون ضربه نخورم! نقاط قوتم رو تقویت کنم تا محکم تر بشم.دایره دوستان و آشنایانم تو ایران و کل دنیا تو مافیا انقدر زیاد شده که خارج از کنترلم شده و این موضوع خیلی برام خوشاینده!
کسایی هستن تو کل دنیا که با دیدن من خوشحال می شن و من هم همینطور!
مافیا برام از بازی خارج شده و به رفاقت تبدیل شده. تاثیر گزارترین بازی من بازی اولم تو فصل نهم بانوان تی وی بود که خیلی دیده شدم با رل دکتر!
اون موقع ها خیلی دیالوگ کردن بین خانوم ها کم بود
و من تو اون بازی با همه ی شهروند ها دیالوگ کرده بودم!
اون بازی بعد ۴ بار تپان شدن برگزار شد!!!!
(اون موقع ها بازی تپان میشد ، هیچ کس اعتراض نمیکرد حتی اگر بازی تموم شده بود:) )

ستاره مسلمی

نقطه عطف من تو مافیا برمیگرده به مافیای انلاین اونجایی که هرشب تو دوران کرونا انلاین و تصویری بازی میکردیم
من با دیسکورد تو گروه علی بدیعی به اسم لاین شروع کردم و بعدش کشیده شد به زوم که هزاران دوست از سراسر جهان پیدا کردم!

من مافیا رو از آذر ۹۶ شروع کردم و تا همین الانی که دارم این رو می نویسم ادامه اش دارم می دم!

اول با شب مافیا شروع کردم ، پنج شنبه ها میرفتیم ایونت های نادر مدیر! دو دست پشت هم ران میشد ۳۰-۴۰ نفره ! اون زمان فصل سوم تی وی بانوان داشت ضبط می شد که نادر مدیر می گفت برم برای ضبط اما اون موقع ها اصلا به این چیزا فکر نمی کردم ! اواخر سال ۹۷ با امیرخواجوی و پدرو اشنا شدم! بعدش اومدم دن بلوار کشاورز ! دیگه تقریبا هر تایم خالی داشتم اونجا بودم
اونجا با سهیل حجازی و امید سیتیزن و بهرنگ خلج امیرخواجوی و رضو زهرا بیابانی فرینا و محدثه دری و خیلی عزیزان دیگه هر روز بازی می کردیم! و بعدشم که انتخابی تی وی برگزار شد همون جا و لیگ ستارگان ‌و دیگه بعدشم هزار تا لیگ و تورنومنت و بازی ضبطی و دعوتی دیگه که همینجوری پشت هم به لطف رفقای عزیزم ادامه داره!

ستاره مسلمی

مهم ترین نکته اینه که اگر حست میگه یکی مافیاست ببین فکتی هم واسش وجود داره و برعکس! تلفیق این دوتاست که جذابه! اعتماد نکن حتی به دو چشمت

توضیح بازیستاره مسلمی به روایت من:

ستاره ! از خوش قلب ترین های دنیای مافیا! بذارید قبل تحلیل بازی ، از شخصیت خانم مسلمی تعریف کنم! کسی که می تونه الگو خیلی خوبی برای همه باشه! اون قبل از هر چیزی یه آدم خوبه! کسی که میدونین گزندش به شما نمی رسونه و سر بزنگاه ها بهتون کمک کنه! همین رو دقیقا توی بازیشون می تونین ببینین! اینجاست که میگن مافیا خود زندگیه! اون توی مافیا همون طوری هست که توی زندگیش هست! مهربون ، محترم و با شخضیت که سعی می کنه هر جا احتیاج هست وارد بازی بشه! میاد توی بازی و تاثیر خودش رو به بهترین شکل می ذاره! 

صبوری رو از توی بازیش به خوبی میشه فهمید! بررسی کردن و نکته سنج بودنش رو چشمای بسته هر بازیکن و بیننده ای می تونه ببینه! اون در عین سادگی بازی می کنه ولی کسی نمی تونه اداش رو در بیاره! توی ادبیات فارسی میگن شاهکار های سعدی سهل الممتنع هستند! یعنی خیلی ساده به نظر می رسه ولی قرن ها بعد هم هنوز رو دستش پیدا نشده!

ترکیب همین چیزای عجیب و ساده از اون یه سوپر استار ساخته ! سوپر استاری که هیچ موقع هیچ بیننده ای اون رو سرزنش نمی کنه و همه به عنوان یه کاراکتر تراز اول ازش یاد می کنند.

سه کلمه واسه توصیف ستاره میشه : مهربون ؛ صبور و با شخصیت

ستاره مسلمی

افتخارات بازی
مهم ترین افتخارات:


حضور در د بست فصل اول

فصل ۹ شبکه سلامت

فصل ۱۴ شبکه سلامت

حضور در انواع تورنمنت های معتبر

لینک بازی های ستاره مسلمی:

بازی ها بر اساس ترتیب نزدیک بودن زمانی مرتب شده اند.

ساید مافیایی:

ساید شهروندی:

نظر شما در مورد ستاره مسلمی چیه؟

شما می تونین نظراتتون رو این پایین برای ستاره بنویسید و یه یادگاری براش بذارید! واسه ارتباط با خود خانم مسلمی هم، می تونین توی قالب بالای سایت، بزنین روی اکانت اینستاگرام و اون جا هم با ایشون در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *