راهنمای فارسی abyss

ابیس (۲۰۱۴)

امتیاز
۸٫۱

 Abyss (ابیس) یا اعماق دریا نام بازی است که حاصل همکاری برونو کاتالا و چارلز شوالیه می باشد. جناب برونو کاتالا که اصولا در طراحی بازی ها خوب همکاری می کند، پس از این همکاری در بازی Kanagawa در سال ۲۰۱۶ مجدداً به همکاری با چارلز شوالیه پرداخت.

تعداد بازیکن
۴ - ۲ نفره
۶۰ - ۳۰ دقیقه
شرایط سنی بازی
۱۴+ سال
۲٫۳۴ از ۵

طراح بازی: برونو کاتالا و چارلز شوالیه

نوع بازی: استراتژی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

Abyss (ابیس) یا اعماق دریا نام بازی است که حاصل همکاری برونو کاتالا و چارلز شوالیه می باشد. جناب برونو کاتالا که اصولا در طراحی بازی ها خوب همکاری می کند، پس از این همکاری در بازی Kanagawa (کاناگاوا) در سال ۲۰۱۶ مجدداً به همکاری با چارلز شوالیه پرداخت.

Abyss (ابیس) آن طور که باید و شاید در ایران مورد توجه و استقبال قرار نگرفته است. به نظر نداشتن دفترچه ی فارسی خوب یکی از دلایل مهم آن است. هر چند که حداقل به دلیل جعبه بازی، اکثر کافه بردگیم ها آن را تهیه کرده اند. اما یا به دلیل نبود دفترچه ی خوب فارسی یا به دلیل انگلیسی بودن کارت ها که هنگام بازی باید دائما ترجمه شود؛ ابیس، خیلی در کافه بردگیم ها بازی نمی شود. گروه روبازی سعی کرده است با ایجاد دفترچه مناسب کمکی در این راستا کرده باشد.

در ابیس بازیکنان در اعماق دریا سعی می کنند با استفاده از کمک شوراها، لرد ها را به استخدام در آوردند. و با استفاده از قدرت لرد ها به برتری های استراتژیک و کسب امتیاز و کنترل مناطق دست یابند.

توضیح بازیتوضیح بازی ابیس:

ابیس. قدرت اعماق دریا یکبار دیگر بدون متصدی است، بنابراین زمان آن رسیده است که دستان خود را بر تخت سلطنت و امتیازات آن بکشید. از همه حیله گری خود برای پیروزی یا خرید آرا در شورا استفاده کنید. با نفوذترین لردها را به خدمت بگیرید. از اختیارات خود برای گرفتن کنترل استراتژیک ترین سرزمین ها سوء استفاده کنید. سرانجام ، خود را به عنوان تنها کسی که قادر به حکمرانی بر مردم اعماق دریا است تحمیل کنید.

 Abyss (ابیس) یک بازی توسعه ، ترکیب و مجموعه است که در آن بازیکنان سعی می کنند مکان های استراتژیک را در یک شهر زیر آب کنترل کنند. برای دستیابی به این هدف ، بازیکنان باید در سه سطح توسعه یابند: ابتدا با جمع آوری متحدین، سپس استفاده از آنها برای جذب Lords of the Abyss  و در نهایت با دسترسی به نقاط مختلف شهر.

در ابیس بازیکنان لرد ها را از طریق انواع شورا ها به دست می آورند. Lords of the Abyss به دست آمده، اختیارات ویژه ای را به دارنده کارت اعطا می کند. اما هنگامی که از لرد برای دستیابی به موقعیت مکانی استفاده کنید، این قدرت خاموش می شود. زیرا لرد ها باید زمان خود را به زمین اختصاص دهند. بازیکنان باید سعی کنند که در طول بازی بهترین استفاده را از لرد ها گرفته و مناطق بهتری را از آن خود کنند.

بوردگیم ابیس- اعماق دریا

مکانیسم بازیمکانیسم‌های ابیس:

افتخارات بازیمهم ترین افتخارات:

۲۰۱۴ برنده جایزه بهترین ارائه و تصویر سازی گلدن گیک (Golden Geek)

۲۰۱۴ برنده بهترین ارزش تولید گلدن گیک (Golden Geek)

دانلود فایل های بازی:

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *