راهنمای بازی spicy

اسپایسی (۲۰۲۰)

امتیاز
۷

اسپایسی (Spicy) یک بازی دورهمی با یادگیری سریع است که آن را برای افراد تازه اشنا شده با بردگیم جذاب می کند و پیشنهاد خوبی برای شروع بردگیم به افرادی است که تجربه ی آن ندارند. اسپایسی برای جمع های دوستانه سرگرم کننده بوده و افراد به راحتی با آن درگیر می شوند.

تعداد بازیکن
۶ - ۲ نفره
۲۰- ۱۵ دقیقه
شرایط سنی بازی
۱۰+ سال
۱٫۸۳ از ۵

طراح بازی: گیوری زولتان گابور

نوع بازی: دورهمی

امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

اسپایسی (Spicy) یک بازی دورهمی با یادگیری سریع است که آن را برای افراد تازه اشنا شده با بردگیم جذاب می کند و پیشنهاد خوبی برای شروع بردگیم به افرادی است که تجربه ی بردگیم  آن را ندارند. این بازی برای جمع های دوستانه سرگرم کننده بوده و افراد به راحتی با آن درگیر می شوند.

توضیح بازیتوضیح بازی اسپایسی:

روزگاری ، سه گربه بزرگ از پا افتاده، و در حال مبارزه برای رسیدن به جایگاه برترین گربه بودند. آنها موافقت کردند که مبارزه را رها کنند و زندگی خود را با یک مسابقه خوردن ادویه گرم، هیجان بخشند. افسوس ، همه زود فریب خوردند ، بنابراین گربه ها یک بازی بسیار داغ ، اغلب اشک آور و بلوف محور را اختراع کردند. Spicy (اسپایسی) یک بازی کارت بلوفی برای ۶-۲ بازیکن است. کارت ها به پشت بازی می شوند. بنابراین می توانید هنگام اعلام کارت خود تقلب کنید!

همانطور که گفته شد، اسپایسی (Spicy) یک بازی کارتی هوشمندانه است که فقط بلوف زدن نیست. زیرا اگر با زیرکی دست خود را بازی کنید، تقریباً همیشه می توانید کارتی بازی کنید که حداقل نیمی از آن درست باشد. این به این معنی است که از طریق تاکتیکی تصمیم بگیرید که از کدام کارت استفاده کنید: آیا من یک “فلفل ۱۰” یا یک رنگ ترکیبی را روی “وازابی ۹” بازی کنم و آن را “وازابی ۱۰” اعلام می کنم؟ یا بهتر است پاس دهم زیرا مطمئناً کسی متوجه شده است که من مدت طولانی فکر می کنم؟ Spicy (اسپایسی) حاوی شش کارت متنوع بازی است، اما حتی بدون این ها قابلیت بازی بالا تضمین می شود. این کارت ها با چهل اثر هنری جداگانه نشان داده شده است.

مکانیسم بازیمکانیسم‌های بازی:

افتخارات بازیمهم ترین افتخارات بازی اسپایسی:

۲۰۲۰ بازی توصیه شده ی اشپیل

دانلود فایل های بازی:

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *