مارتین دایس (Martian dice)

گامی به سوی تسخیر زمین!

مارتین دایس

مارتین دایس (۲۰۱۱)

امتیاز
۶٫۵

مارتین دایس یک بازی تاسی مربوط به سال ۲۰۱۱ است. آن را می شود ۲ نفره تا ۹۹ نفره بازی کرد. معمولا آن را ۲ تا ۵ نفره بازی می کنند. بهترین حالت آن نیز ۳ نفره است.

تعداد بازیکن
۲ - ۹۹ نفره
۱۰دقیقه
شرایط سنی بازی
۸+ سال
۱٫۰۷ از ۵

طراح بازی: اسکات آلمز

نوع بازی: خانوادگی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

مارتین دایس یک بازی تاسی مربوط به سال ۲۰۱۱ است. آن را می شود ۲ نفره تا ۹۹ نفره بازی کرد. معمولا آن را ۲ تا ۵ نفره بازی می کنند. بهترین حالت آن نیز ۳ نفره است. این بازی تاسی شانس را به دور اندیشی یا ریسک گره زده و هیجانات لحظه ای در بازی پدید می آورد.

توضیح بازیتوضیح بازی مارتین دایس:

ماموریت شما مریخی ها این است که به  “زمین” بروید. هر تعداد از ساکنان را که می توانید تسخیر کنید. ما به نمونه هایی از جمعیت مرغ ، گاو و انسان علاقه مند هستیم. بنابراین هر تعداد از گونه ها را که می توانید به همراه بیاورید. یادتان باشد تنوع گونه ها نیز ارزشمند است. در مارتین دایس زمینی ها ممکن است بتوانند یک دفاع ضعیف ارائه دهند، اما مطمئناً چیزی نیست که شما نتوانید مقابله کنید. مایه ی افتخار مریخ باشید. اولین مریخی باشید که سهمیه آدم ربایی اش را پر می کند!

روال بازی مارتین دایس

شما ۱۳ تاس دارید که آن ها را می اندازید. با استفاده از هر پرتاب ، ابتدا باید هر تانک را کنار بگذارید، که نشان دهنده ارتش انسانی است که برای جلوگیری از حمله بیگانگان در تلاش اند. سپس  یک وجه از سایر تاس ها را انتخاب می کنید، یکی از گونه های زمینی برای ربودن یا سفینه برای مبارزه با ارتش. 

یادتان باشد در مارتین دایس به شرطی که در پایان نوبت خود، حداقل به اندازه تانک ها سفینه داشته باشید ، می توانید گونه های زمینی را به سلامت به ربایید. 

امتیاز ویژه

شما نمی توانید در یک نوبت از دو جه تاس ها استفاده کنید ، ضمنا اگر موفق شوید از هر سه گونه حداقل یکی را ربوده باشید، یک امتیاز ویژه کسب خواهید کرد!

آموزش بازی مارتین دایس

برای آموزش بازی می توانید از روی کلمه ی آموزش مارتین دایس کلیک کنید.

مارتین دایس

مکانیسم بازیمکانیسم‌ها:

افتخارات بازیمهم ترین افتخارات:

۲۰۱۲ نامزد بهترین بازی دورهمی گلدن گیک (Golden Geek)

2012 برنده بهترین بازی کودکان گلدن گیک (Golden Geek)

 

دانلود فایل های بازی:

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *