erfan hemat zade

عرفان همت زاده

عرفان همت زاده یکی از خوش فکر ترین پلیر های دنیای مافیاست. تو لحظه ای که همه نتیجه گیری کردند و منتظرند ببیند نتیجه انتخابشون چی بوده اون هنوز داره محاسبه می کنه و با شک و تردید همه چیز رو مرور و بررسی می کنه ! انگار که یه ابر کامپیوتر داره با اطلاعات و احساسات انسانی مافیا بازی می کنه! اون هیچ وقت از بازگشت نمی ترسه و تا لحظه آخر داره تحلیل می کنه!

سال تولد: ۱۳۷۷

فعالیت کنونی: مجموعه دن

اینستاگرام عرفان

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۱ (از ۲ رای)

مافیامافیا از دید عرفان همت زاده


مافیا خوبیش اینه که با به چالش کشیدن ذهنت باعث می شه ذهنت برای یک مدت کوتاهم که شده درگیر مشکلاتت نشه. تو وقتی داری مافیا بازی می کنی و بهش فکر می کنی مثه اینه که از این دنیا فاصله گرفتی و توی یک دنیای دیگه داری زندگی می کنی!

مافیا دقیقا تو زمانی هم وارد زندگی عرفان همت زاده شد که من درگیر یه سری درگیری های ذهنی بودم و واقعا کمکم کرد که بتونم ذهنم رو منسجم تر کنم و با دید باز تری تحلیل کنم. مافیا کمک کرد بهتر فکر کنم و زندگی بهتری داشته باشم واسه همینه خیلی مافیا را دوست دارم. من به مافیا مدیونم! واسه ادای دین خودم به مافیا هم که شده ، همه ی تلاشم رو می کنم که همه از مافیا لذت ببرند.

مشکل مافیا اعتیاد اون هست که ذهنت همش دوس داره باز بشینه تو یک دک و یک معمای دیگه رو حل کنه.
برای همین توصیه می کنم دوز مافیای زندگیتون رو کنترل کنید که همچنان ازش سود ببرین وگرنه وارد سراشیبیه مضراتش میشین. مافیا یه تیغ دو لبه است اگه توی اون تعادل رو برقرار کنین براتون پر سوده وگرنه می تونه آسیب زا باشه.

به نظرم قوی ترین غریزه ما بقا هستش و تو این موقعیت هست که تمامی حواس ما تو شارپ ترین حالت خودش قرار داره، مافیا این فرصت را به تو می ده که یک مدت کوتاهی این حس را تجربه کنی و با غریزت نجات پیدا کنی، برای همین هست که هممون باهاش ارتباط می گیریم و مافیا تبدیل به بخشی از زند گیمون می شه.

 

همیشه یک جوری بازی کن که بقیه بگن ااااا، کاش منم اندازه فلانی بازی رو خوب درک می کردم!

توضیح بازیعرفان همت زاده به روایت من:

یکی از پویا ترین ذهن ها رو توی دنیای مافیا عرفان داره قطعا! اون حتی تا لحظه آخر داره همه چیز رو بررسی می کنه که مبادا اونی که خیلی تارگت می خوره شهروند باشه و بتونه با یک کامبک خوب و یک سوپرگل ، اون شهروند رو کاور کنه و ورق رو برگردونه! عرفان اگه همین مدل پویایی رو واسه افرادی که در طول بازی شهروند کرده لحاظ کنه و به مافیایی اون فرد برسه ، از بی نظیرترین پلیر های دنیای مافیا میشه! کسی که رو دست نداره و شبیهش نیست، شما شاید بتونین فکت ها رو یاد بگیرین ، شاید توی همه چیز پیشرفت کنین ولی این مدل پویایی ذهنی اکتسابی نیست و ذاتیه! همینه که اون رو منحصر به فرد و خاص می کنه!

عرفان دوست داشتنی که همیشه پیچیده فکر می کنه ، خوش قلب و بی ادعاست، اون اگه یه کم بیشتر به خودش باور داشته باشه، قطعا از درخشان ترین آینده ها رو توی دنیای مافیا پیدا می کنه!

سه کلمه واسه توصیف عرفان میشه : پویا ؛ خاکی و تحلیل گر

erfan hemat zade

افتخارات بازی
مهم ترین افتخارات:

 

حضور در فصل اول د بست (دربار)
حضور در فصل ۱۱ شبکه سلامت (تکاور)
حضور تو فصل ۱۷ شبکه سلامت  (تکاور)
یک چهارم سوپر لیگ گرداننده های دن

بالغ بر ده بار حضور در فینال تورنمنت های دن کلاب

۲ سال و نیم حضور در دن به عنوان گرداننده

 

لینک بازی های عرفان همت زاده:

بازی ها بر اساس ترتیب نزدیک بودن زمانی مرتب شده اند.

ساید مافیایی:

ساید شهروندی:

نظر شما در مورد عرفان همت زاده چیه؟

شما می تونین نظراتتون رو این پایین برای عرفان بنویسید و یه یادگاری براش بذارید! واسه ارتباط با خود عرفان همت زاده هم، می تونین توی قالب بالای سایت، بزنین روی اکانت اینستاگرام و اون جا هم با ایشون در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *