راهنمای فارسی orbis

اوربیس (۲۰۱۸)

امتیاز
۷٫۲

Orbis (اوربیس) را می توان در دو کلمه ساده و استراتژیک خلاصه کرد .
در این بازی باید با توجه به کاشی خدایان موجود که انتخاب کرده یا انتخاب می کنید، جهانی را بوجود بیاورید که بیشترین امتیاز را برای پیروزی شما داشته باشد.

تعداد بازیکن
۴ - ۲ نفره
۴۵ دقیقه
شرایط سنی بازی
۱۰+ سال
۲٫۱۷ از ۵

طراح بازی: تیم آرمسترانگ

نوع بازی: استراتژی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (از ۰ رای)

Orbis (اوربیس) را می توان در دو کلمه ساده و استراتژیک خلاصه کرد .
در این بازی باید با توجه به کاشی خدایان موجود که انتخاب کرده یا انتخاب می کنید، جهانی را بوجود بیاورید که بیشترین امتیاز را برای پیروزی شما داشته باشد.
بازی از گیم پلی روانی برخوردار است و به دلیل تکرار پذیری بسیار زیاد، هر بار بازی تجربه ی جدیدی برای شما به وجود می آورد که برنده شدن در هر دست مستلزم یک استراتژی منحصر به فرد است. البته در دفعات اول به دلیل متفاوت بودن قابلیت خدایان باید قوانین را دوره کرد ولی با چند بار بازی کردن، تاثیرات و قابلیت های کاشی های بازی، دستتان خواهد آمد.
پیشنهاد اگر برای اولین بار بازی را انجام می دهید فقط قابلیت خدایان موجود روی میز را مرور کنید.

توضیح بازیتوضیح بازی:

Orbis یک بازی تاکتیکی برای توسعه جهان و مدیریت استراتژیک منابع است که در آن بازیکنان نقش خدایان را برای ایجاد بهترین جهان، بازی می کنند. بازیکنان با استفاده از زمین های از دست رفته در اتر، پرستش گران را جمع می کنند تا برای بدست آوردن زمین های پر بارتراستفاده کنند و بعضی از آن ها بازی را تغییر می دهند. برای پیروزی، باید بیشترین امتیاز آفرینش را در پایان بازی داشته باشید!
در نوبت خود، باید یک کاشی از نه کاشی منطقه در وسط میز یا کاشی های خدایان موجود را بردارید. (هر بازیکن در طول بازی می تواند فقط یک کاشی خدا بردارد نه بیشتر) هر بار که شما کاشی منطقه ای بر می دارید، پرستش گرانی با همان رنگ کاشی برداشته شده روی کاشی های مجاور قرار می گیرند و باعث می شود کاشی های باقی مانده برای بازیکن بعدی جذاب تر باشند. محدودیت ها برای قرار دادن کاشی های منطقه در جهانتان، اعمال شده و باعث می شوند هر تصمیم سخت تر از تصمیم قبلی باشد!
پس از پانزده دور، بازی هنگامی تمام می شود که همه بازیکنان جهان خود را ایجاد کنند ، در این مرحله امتیاز ها محاسبه می شوند، کاشی های جایزه اهدا می شود و برنده تعیین می شود. Orbis بسیار ساده و در عین حال غنی از استراتژی است، هر بار که آن را بازی می کنید بازی متفاوت است.
بهترین خدا شوید و سعادتمندترین جهان را بسازید!

مکانیسم بازیمکانیسم‌ها:

افتخارات بازیمهم ترین افتخارات:

۲۰۱۹ فینالیست بازی سال خانواده JUGuinho

دانلود فایل های بازی:

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *