آرین افتخار آذر

آرین افتخار آذر

آرین پسر خوش ذوق دنیای مافیا ، چند سالی هست که اسمش سر زبون ها افتاده و با بازی های خوبش توجه ها رو به خودش جلب کرده ، آرین به خاطر صدای جذابی که داره خیلی سریع تر از بقیه تونست کاراکتر خاص خودش رو تو دل مخاطب ها جا کنه! آرین ترن هاش رو جوری پر می کنه که انگار یه بازیگر درجه یک داره دیالوگ هایی که براش نوشتند رو می گه!

سال تولد: ۱۳۸۰

فعالیت کنونی: دن پاسداران

 اینستاگرام آرین

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴٫۵ (از ۲ رای)

مافیامافیا از دید آرین افتخار آذر


بنظرم مافیا درست ترین جایگزین برای خلأ های ذهنیمونه ، درسته که مافیا یه بازی گروهیه ولی تعصب آدم ها رو زمین می زنه. یاری که شو شده رو باید فروخت! همیشه پشت هم بودن جواب نیست با این که قشنگه پس در موردش بد فکر نکنید!
درست ترین تصمیم ها، هیچ موقع ثابت نیستند ، یه کاری که یه جایی بده ممکنه یه جای دیگه عالی باشه اصلا جذابیت مافیا به همین گرفتن این تصمیم ها واسه لحظات سرنوشت ساز بازیه!

ariyan eftekhar azar

شهروند بد بعضی وقت ها به صورت استاندارد از بازی خارج میشه پس اگه با رل شهروند مدام از بازی خارج می شین ، احتمالا یک سری استاندارد ها رو رعایت نمی کنین!

راستی تا یادم نرفته بگم، ادب توی بازی قطعا ارجحیت داره نسبت به بست پلیر بودن و عصبی کردن دیگران!

مافیا بازی کنیم که آروم شیم نه عصبی تر! مافیا باید حالمون رو خوب کنه و آدم بهتری از ما بسازه! در غیر این صورت داریم اشتباه بازیش می کنیم.

مهم ترین نکته اینه از نظرم که: هر فکتی رو هر پلیری بشینه جواب نیس؛ گاهی وقتا باید آدم به احساسش هم رجوع کنه

توضیح بازیآرین افتخار آذر به روایت من:

نماد ذکاوت تو دنیای مافیا ، آرین هست. هر موقع حس کردین که مافیا رو دیر شروع کردین و خیلی طول می‌کشه تا حرفه ای بشین فقط کافیه به آرین نگاه کنین. کسی که تونست خیلی زود پیشرفت کنه و ستاره بشه . اون از خیلی ها شاید دیرتر مافیا رو شروع کرده باشه اما درکش از مافیا جلوتر از اوناست؛ در حال حاضر جزو بهترین هاست. اون خیلی زود تونست هوش و استعدادش رو نشون بده و به عنوان یه سوپر استار بدرخشه. اون الگوی خیلی خوبیه برای همه که ببینیم می شه تو مسیر درست زود نتیجه بگیری به شرطی که استعدادش رو داشته باشیم.

فکر نمی کنم کسی باشه که توی دنیای مافیا از آرین غیر از ادب چیزی دیده باشه ! اون نشون داده همیشه با ادب و متانت و وقار هم میشه همیشه موضع داشت و برای پایین آوردن موضع یکی یا بالا بردن موضع خودت دست به تخریب نزد!

آرین توی دوره ای دیده شد که کمتر پلیری تونست بدرخشه و نگاه ها رو معطوف به خودش بکنه ! اون کاپیتان نسل جوونه!

سه کلمه واسه توصیف آرین میشه : ذکاوت ؛ خوش قلب و با استعداد

افتخارات بازی
مهم ترین افتخارات:


فینال فصل اول د بست (مافیا دربار)

شرکت تو فصل ۱۲ تیوی سلامت
فینال فصل ۱۷ تیوی سلامت
فینال فصل ۱ نسیم
فینال فصل ۳ لیگ ستارگان

۲ سال و نیم حضور تو دن به عنوان گرداننده

لینک بازی های آرین افتخار آذر:

بازی ها بر اساس ترتیب نزدیک بودن زمانی مرتب شده اند.

ساید مافیایی:

ساید شهروندی:

نظر شما در مورد آرین افتخار آذر چیه؟

شما می تونین نظراتتون رو این پایین برای آرین بنویسید و یه یادگاری براش بذارید! واسه ارتباط با خود آرین هم می تونین توی قالب بالای سایت، بزنین روی اکانت اینستاگرام و اون جا هم با آرین در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری

دقیقا یادم نمیاد اولین بازی رومیزی رو که بازی کردم چند ساله بودم، اما فکر میکنم حدودا 12،13 ساله بودم که به بقیه بازی یاد می دادم. اون موقع ها اعتقاد داشتم هر کی شطرنج بلد باشه، بقیه ی بازی های فکری رو هم بهتر بازی می کنه! از طرف شهرداری تو برنامه های مختلف سعی می کردم از بازی ها برای مردم بگم و ی تعداد بازی یادشون بدم. گذشت و گذشت و گذشت و الان بهم می گند روانشناس! تو دو تا از بهترین دانشگاه های ایران درس خوندم و کلی چیز یاد گرفتم . تو تمام این مدت این علاقه به بازی و خصوصا بازی های رومیزی کنارم موند. عاشق بازی مافیام و حس می کنم تو بازی های رومیزی و مافیا خیلی خوبم، ادعا نمی کنم که می برم ولی مطئنم وقتی باهام بازی می کنید بهتون خوش میگذره. اسکیپ روم یا اتاق فرار رو هم خیلی دوست دارم، کلا با هر چیزی که توش خودم رو به چالش بکشم حال می کنم. بازی رومیزی همیشه بهونه ای بوده که کمک کنه کنار کسایی که دوستشون دارم بهمون خوش بگذره. همین دوستایی که اینجا درباره شون می خونید و کل دوست دیگه که اینجا نیستند به همین بهونه وارد زندگیم شدند. قرار اینجا یاد بگیریم چطوری بازی کنیم، چطوری زندگی کنیم وچطوری تعامل کنیم با بقیه، همش به بهونه ی بازی رومیزی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *